HSA10120RJ
HSA10120RJ
HSA10120RJ
DigiKeys varenummer
A102407-ND
Producenter
Producentens varenummer
HSA10120RJ
Beskrivelse
RES CHAS MNT 120 OHM 5% 16W
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
120 Ohms ±5% 16W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HSA10120RJ Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Serie
Belægning, hustype
Aluminium
Emballage
Bulk
Monteringsfunktion
Flanger
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,827" L x 0,827" B (21,00mm x 21,00mm)
Modstand
120 Ohms
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±5%
Lederudformning
Loddeører
Effekt (Watt)
16W