H851R1BYA
DigiKeys varenummer
H851R1BYA-ND
Producenter
Producentens varenummer
H851R1BYA
Beskrivelse
RES 51.1 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
51.1 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Modstandsdygtig over for impulser Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
H851R1BYA Modeller
Funktioner
Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Bulk
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,098" diam. x 0,283" L (2,50mm x 7,20mm)