H4332KBYA
DigiKeys varenummer
H4332KBYA-ND
Producenter
Producentens varenummer
H4332KBYA
Beskrivelse
RES 332K OHM 0.1% 1/2W AXIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
332 kOhms ±0,1% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Modstandsdygtig over for impulser Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
H4332KBYA Modeller
Funktioner
Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Bulk
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,146" diam. x 0,394" L (3,70mm x 10,00mm)