H411K8BYA
DigiKeys varenummer
H411K8BYA-ND
Producenter
Producentens varenummer
H411K8BYA
Beskrivelse
RES 11.8K OHM 0.1% 1/2W AXIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
11.8 kOhms ±0,1% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Modstandsdygtig over for impulser Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
H411K8BYA Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Modstandsdygtig over for impulser
Serie
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,146" diam. x 0,394" L (3,70mm x 10,00mm)