FWFU2W39RJ
DigiKeys varenummer
1712-FWFU2W39RJCT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-FWFU2W39RJTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
FWFU2W39RJ
Beskrivelse
FWFU 2W 39R 5%
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
39 Ohms ±5% 2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Smeltelig, Modstandsdygtig over for impulser, Sikkerhed Trådviklet spolemodstand
EDA/CAD-modeller
FWFU2W39RJ Modeller
Temperaturkoefficient
±300ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,217" diam. x 0,630" L (5,50mm x 16,00mm)