FWFU2W100RJ
DigiKeys varenummer
1712-FWFU2W100RJCT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-FWFU2W100RJTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
FWFU2W100RJ
Beskrivelse
FWFU 2W 100R 5%
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 Ohms ±5% 2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Smeltelig, Modstandsdygtig over for impulser, Sikkerhed Trådviklet spolemodstand
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FWFU2W100RJ Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Smeltelig, Modstandsdygtig over for impulser, Sikkerhed
Serie
Temperaturkoefficient
±300ppm/°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,217" diam. x 0,630" L (5,50mm x 16,00mm)