ER742K2JT
DigiKeys varenummer
1712-ER742K2JTCT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-ER742K2JTTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
ER742K2JT
Beskrivelse
RES 2.2K OHM 5% 3W AXIAL
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 kOhms ±5% 3W Modstande til hulmontering Aksial Trådviklet spolemodstand
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ER742K2JT Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
0/ +60ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,236" diam. x 0,531" L (6,00mm x 13,50mm)