ER7410KJT
DigiKeys varenummer
1712-ER7410KJTCT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-ER7410KJTTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
ER7410KJT
Beskrivelse
RES 10K OHM 5% 3W AXIAL
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 kOhms ±5% 3W Modstande til hulmontering Aksial Trådviklet spolemodstand
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ER7410KJT Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
0/ +60ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,236" diam. x 0,531" L (6,00mm x 13,50mm)