EP1WSSS9R1J
DigiKeys varenummer
1712-EP1WSSS9R1JCT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-EP1WSSS9R1JTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
EP1WSSS9R1J
Beskrivelse
EP 1W (SSS) 9R1 5%
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
9.1 Ohms ±5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Modstandsdygtig over for impulser, Sikkerhed Trådviklet spolemodstand
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Modstandsdygtig over for impulser, Sikkerhed
Serie
Temperaturkoefficient
±400ppm/°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,098" diam. x 0,268" L (2,50mm x 6,80mm)