CRGV2512J10M kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Stackpole Electronics Inc
Similar
Bourns Inc.
Similar
Vishay Dale
Vishay Dale
10 MOhms ±5% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRGV2512J10M
DigiKeys varenummer
CRGV2512J10M-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGV2512J10M
Beskrivelse
RES SMD 10M OHM 5% 1W 2512
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRGV2512J10M Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)