CRGV2512F162K
DigiKeys varenummer
CRGV2512F162K-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGV2512F162K
Beskrivelse
RES SMD 162K OHM 1% 1W 2512
Detaljeret beskrivelse
162 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRGV2512F162K Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)