CRGV2010J56K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Similar
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
56 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRGV2010J56K
DigiKeys varenummer
CRGV2010J56K-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGV2010J56K
Beskrivelse
RES SMD 56K OHM 5% 1/2W 2010
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRGV2010J56K Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)