CRGV1206J3M6 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Stackpole Electronics Inc
På lager: 608
3.6 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRGV1206J3M6
DigiKeys varenummer
CRGV1206J3M6-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGV1206J3M6
Beskrivelse
RES SMD 3.6M OHM 5% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRGV1206J3M6 Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,061" B (3,10mm x 1,55mm)