CRGV1206F953K | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | CRGV1206F953K-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | CRGV1206F953K |
Beskrivelse | RES SMD 953K OHM 1% 1/4W 1206 |
Producentens standard leveringstid | 17 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 953 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CRGV1206F953K Modeller |
Kategori | Sammensætning |
Mfr | Temperaturkoefficient ±200ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Emballage Tape & Reel (TR) | Pakke/hus 1206 (3216 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,122" L x 0,061" B (3,10mm x 1,55mm) |