CRGV1206F143K
DigiKeys varenummer
CRGV1206F143K-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGV1206F143K
Beskrivelse
RES SMD 143K OHM 1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
143 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CRGV1206F143K Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,061" B (3,10mm x 1,55mm)