CRGV0805J6M2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Similar
Bourns Inc.
Similar
Stackpole Electronics Inc
6.2 MOhms ±5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRGV0805J6M2
DigiKeys varenummer
CRGV0805J6M2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGV0805J6M2
Beskrivelse
RES SMD 6.2M OHM 5% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRGV0805J6M2 Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,083" L x 0,051" B (2,10mm x 1,30mm)