CRGV0805F523K
DigiKeys varenummer
CRGV0805F523K-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGV0805F523K
Beskrivelse
RES SMD 523K OHM 1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
523 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRGV0805F523K Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,083" L x 0,051" B (2,10mm x 1,30mm)