CRGV0603J6M8 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bourns Inc.
På lager: 244
Datablad
Similar
Vishay Dale
På lager: 9.960
Datablad
Vishay Dale
På lager: 0
Stackpole Electronics Inc
6.8 MOhms ±5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRGV0603J6M8
DigiKeys varenummer
CRGV0603J6M8-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGV0603J6M8
Beskrivelse
RES SMD 6.8M OHM 5% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRGV0603J6M8 Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)