CRGV0603J220K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bourns Inc.
På lager: 37.444
Datablad
Similar
Vishay Dale
På lager: 3.987
Datablad
Panasonic Industry
På lager: 519
Panasonic Industry
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
220 kOhms ±5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRGV0603J220K
DigiKeys varenummer
CRGV0603J220K-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGV0603J220K
Beskrivelse
RES SMD 220K OHM 5% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRGV0603J220K Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)