CRGV0603J1M5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Dale
På lager: 12.365
Datablad
Similar
Stackpole Electronics Inc
På lager: 9.875
Datablad
1.5 MOhms ±5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRGV0603J1M5
DigiKeys varenummer
CRGV0603J1M5-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGV0603J1M5
Beskrivelse
RES SMD 1.5M OHM 5% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRGV0603J1M5 Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)