CRGH2512J43K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
TE Connectivity Passive Product
På lager: 6.830
Datablad
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
43 kOhms ±5% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRGH2512J43K
DigiKeys varenummer
CRGH2512J43K-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGH2512J43K
Beskrivelse
RES 43K OHM 5% 2W 2512
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRGH2512J43K Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)