CRGH2512J1K1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TE Connectivity Passive Product
På lager: 26.148
Datablad
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Similar
Stackpole Electronics Inc
1.1 kOhms ±5% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRGH2512J1K1
DigiKeys varenummer
CRGH2512J1K1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGH2512J1K1
Beskrivelse
RES 1.1K OHM 5% 2W 2512
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRGH2512J1K1 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)