CRGH2512J150K
DigiKeys varenummer
A126451TR-ND - Tape & Reel (TR)
A126451CT-ND - Afskåret tape (CT)
A126451DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRGH2512J150K
Beskrivelse
RES 150K OHM 5% 2W 2512
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 kOhms ±5% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRGH2512J150K Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)