CRGH2512J10R
DigiKeys varenummer
A126447TR-ND - Tape & Reel (TR)
A126447CT-ND - Afskåret tape (CT)
A126447DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRGH2512J10R
Beskrivelse
RES 10 OHM 5% 2W 2512
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Ohms ±5% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRGH2512J10R Modeller
Kategori
Sammensætning
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Tolerance
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)