CRGH2512F41K2
DigiKeys varenummer
CRGH2512F41K2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGH2512F41K2
Beskrivelse
RES 41.2K OHM 1% 2W 2512
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
41.2 kOhms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRGH2512F41K2 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)