CRGH2512F2K1
DigiKeys varenummer
CRGH2512F2K1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGH2512F2K1
Beskrivelse
RES 2.1K OHM 1% 2W 2512
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.1 kOhms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRGH2512F2K1 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)