CRGH2512F274R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
274 Ohms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRGH2512F274R
DigiKeys varenummer
CRGH2512F274R-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGH2512F274R
Beskrivelse
RES 274 OHM 1% 2W 2512
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CRGH2512F274R Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)