CRGH2512F1K5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 3.679
Stackpole Electronics Inc
På lager: 22.838
Datablad
1.5 kOhms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRGH2512F1K5
DigiKeys varenummer
CRGH2512F1K5-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGH2512F1K5
Beskrivelse
RES 1.5K OHM 1% 2W 2512
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRGH2512F1K5 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)