CRGH2512F16K9
DigiKeys varenummer
CRGH2512F16K9-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGH2512F16K9
Beskrivelse
RES 16.9K OHM 1% 2W 2512
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16.9 kOhms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRGH2512F16K9 Modeller
Kategori
Sammensætning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Leverandørs enhedspakning
Tolerance
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)