CRGH2010F665K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Dale
Datablad
665 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRGH2010F665K
DigiKeys varenummer
CRGH2010F665K-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGH2010F665K
Beskrivelse
RES 665K OHM 1% 1W 2010
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRGH2010F665K Modeller
Kategori
Sammensætning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Tolerance
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)