CRGH2010F37R4 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Dale
Datablad
37.4 Ohms ±1% 1W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRGH2010F37R4
DigiKeys varenummer
CRGH2010F37R4-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGH2010F37R4
Beskrivelse
RES 37.4 OHM 1% 1W 2010
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRGH2010F37R4 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)