CRGH1206J3R6
DigiKeys varenummer
CRGH1206J3R6-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGH1206J3R6
Beskrivelse
RES 3.6 OHM 5% 1/2W 1206
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.6 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRGH1206J3R6 Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,061" B (3,10mm x 1,55mm)