CRGH1206J2R0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 84
Datablad
2 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRGH1206J2R0
DigiKeys varenummer
CRGH1206J2R0-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGH1206J2R0
Beskrivelse
RES 2 OHM 5% 1/2W 1206
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CRGH1206J2R0 Modeller
Kategori
Sammensætning
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Leverandørs enhedspakning
Tolerance
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,061" B (3,10mm x 1,55mm)