CRGH1206J1R2
DigiKeys varenummer
CRGH1206J1R2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGH1206J1R2
Beskrivelse
RES 1.2 OHM 5% 1/2W 1206
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.2 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRGH1206J1R2 Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,061" B (3,10mm x 1,55mm)