CRGH1206F3K57
DigiKeys varenummer
CRGH1206F3K57-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGH1206F3K57
Beskrivelse
RES 3.57K OHM 1% 1/2W 1206
Detaljeret beskrivelse
3.57 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRGH1206F3K57 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,061" B (3,10mm x 1,55mm)