CRGH1206F26R1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
26.1 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRGH1206F26R1
DigiKeys varenummer
CRGH1206F26R1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGH1206F26R1
Beskrivelse
RES 26.1 OHM 1% 1/2W 1206
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CRGH1206F26R1 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,061" B (3,10mm x 1,55mm)