CRGH1206F23R2
DigiKeys varenummer
CRGH1206F23R2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGH1206F23R2
Beskrivelse
RES 23.2 OHM 1% 1/2W 1206
Detaljeret beskrivelse
23.2 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRGH1206F23R2 Modeller
Kategori
Sammensætning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Leverandørs enhedspakning
Tolerance
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,061" B (3,10mm x 1,55mm)