CRGH1206F1K5
DigiKeys varenummer
1712-CRGH1206F1K5TR-ND - Tape & Reel (TR)
1712-CRGH1206F1K5CT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-CRGH1206F1K5DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRGH1206F1K5
Beskrivelse
RES 1.5K OHM 1% 1/2W 1206
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.5 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRGH1206F1K5 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,061" B (3,10mm x 1,55mm)