CRGH1206F13K7
DigiKeys varenummer
CRGH1206F13K7-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGH1206F13K7
Beskrivelse
RES 13.7K OHM 1% 1/2W 1206
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
13.7 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRGH1206F13K7 Modeller
Kategori
Sammensætning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Leverandørs enhedspakning
Tolerance
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,061" B (3,10mm x 1,55mm)