CRGH1206F10K7
DigiKeys varenummer
CRGH1206F10K7-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGH1206F10K7
Beskrivelse
RES 10.7K OHM 1% 1/2W 1206
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10.7 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CRGH1206F10K7 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Tolerance
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,061" B (3,10mm x 1,55mm)