CRGH0805J4R3
DigiKeys varenummer
CRGH0805J4R3-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGH0805J4R3
Beskrivelse
RES 4.3 OHM 5% 1/3W 0805
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.3 Ohms ±5% 0,333W, 1/3W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRGH0805J4R3 Modeller
Kategori
Sammensætning
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Leverandørs enhedspakning
Tolerance
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)