CRGH0805J15K
DigiKeys varenummer
A126433TR-ND - Tape & Reel (TR)
A126433CT-ND - Afskåret tape (CT)
A126433DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRGH0805J15K
Beskrivelse
RES 15K OHM 5% 1/3W 0805
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 kOhms ±5% 0,333W, 1/3W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRGH0805J15K Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)