CRGH0805F750R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Similar
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
750 Ohms ±1% 0,333W, 1/3W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRGH0805F750R
DigiKeys varenummer
CRGH0805F750R-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGH0805F750R
Beskrivelse
RES 750 OHM 1% 1/3W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRGH0805F750R Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)