CRGH0805F510K
DigiKeys varenummer
1712-CRGH0805F510KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGH0805F510K
Beskrivelse
RES 510K OHM 1% 1/3W 0805
Detaljeret beskrivelse
510 kOhms ±1% 0,333W, 1/3W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Kategori
Sammensætning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Leverandørs enhedspakning
Tolerance
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)