CRGH0805F150R
DigiKeys varenummer
A126421TR-ND - Tape & Reel (TR)
A126421CT-ND - Afskåret tape (CT)
A126421DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRGH0805F150R
Beskrivelse
RES 150 OHM 1% 1/3W 0805
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 Ohms ±1% 0,333W, 1/3W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRGH0805F150R Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)