CRGH0603F10R7
DigiKeys varenummer
CRGH0603F10R7-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGH0603F10R7
Beskrivelse
RES 10.7 OHM 1% 1/5W 0603
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10.7 Ohms ±1% 0,2W, 1/5W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CRGH0603F10R7 Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)