CRGCQ2512J220K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TE Connectivity Passive Product
På lager: 26.683
Datablad
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
220 kOhms ±5% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRGCQ2512J220K
DigiKeys varenummer
A130320CT-ND - Afskåret tape (CT)
A130320DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRGCQ2512J220K
Beskrivelse
RES 220K OHM 5% 1W 2512
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRGCQ2512J220K Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,126" B (6,35mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)