CRGCQ2512J1M5 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CRGCQ2512J1M5 |
Beskrivelse | RES 1.5M OHM 5% 1W 2512 |
Producentens standard leveringstid | 17 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 1.5 MOhms ±5% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CRGCQ2512J1M5 Modeller |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200, Fugtresistent |
Mfr | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 2512 (6332 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,250" L x 0,126" B (6,35mm x 3,20mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,026" (0,65mm) |