CRGCQ2512F22R
DigiKeys varenummer
A129973TR-ND - Tape & Reel (TR)
A129973CT-ND - Afskåret tape (CT)
A129973DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRGCQ2512F22R
Beskrivelse
RES 22 OHM 1% 1W 2512
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 Ohms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRGCQ2512F22R Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,126" B (6,35mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)