CRGCQ2010J10K
DigiKeys varenummer
A130269TR-ND - Tape & Reel (TR)
A130269CT-ND - Afskåret tape (CT)
A130269DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRGCQ2010J10K
Beskrivelse
RES 10K OHM 5% 3/4W 2010
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 kOhms ±5% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRGCQ2010J10K Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)